Elektryk Warszawa Bemowo
Elektro-Kom

Elektryk Warszawa Bemowo – świadczymy profesjonalne usługi elektryczne na terenie dzielnicy Bemowo w Warszawie.

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE 24 H / DOBĘ

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE –  JESTEŚMY DOSTĘPNI 24/7 PODCZAS AWARII ELEKTRYCZNYCH NA BEMOWIE

Elektryk Bemowo awarie – działamy jako pogotowie elektryczne przez całą dobę!

Usługi Elektryczne Warszawa Bemowo i okolice

Elektro-Kom to zespół profesjonalistów, którzy już od ponad 10 lat świadczą usługi elektryczne na terenie Warszawy Bemowo, jak również w całej Warszawie. Staramy się oferować najwyższą jakość usług, co potwierdzają dobre opinie od naszych klientów. Lata doświadczenia pozwoliły uzyskać nam miano zaufanej i rzetelnej firmy. Nasze usługi poświadczamy gwarancjami pisemnymi, posiadamy też niezbędne certyfikaty i uprawnienia. Współpraca z naszą firmą jest w pełni bezpieczna i legalna, wystawiamy też faktury VAT. Jeśli więc szukają Państwo doświadczonych i profesjonalnych elektryków na terenie Bemowa i okolic – zapraszamy do współpracy. 

Pomiary elektryczne Warszawa Bemowo to jedna z usług świadczonych przez firmę Elektro-Kom. Regularne pomiary są konieczne, by mieć pewność, że maszyny i narzędzia, z jakich korzysta się w firmach lub domach, są bezpieczne dla zdrowia i życia pracowników. Korzystamy w pracy z zaawansowanego sprzętu i jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet wymagających klientów. Nasze pomiary wykonujemy precyzyjnie, mając świadomość ryzyka, które idzie za bagatelizowaniem spraw. W Elektro-Kom łączymy wieloletnie doświadczenie pracowników i sprawdzone metody działania z nowoczesnymi technologiami.

Według przepisów BHP pracodawca ma obowiązek zapewnić odpowiedni poziom natężenia oświetlenia w pracy. Pominięcie tego może wiązać się z rzeczywistymi uciążliwościami dla pracowników, a to z kolei przekładać się na ich efektywność. Musi więc zostać dostosowane oświetlenie w miejscu pracy, ogólne, awaryjne zapasowe i awaryjne ewakuacyjne.

W firmie Elektro-Kom zespół elektryków zajmuje się wykonywaniem pomiarów natężenia oświetlenia, dostosowaniem go oraz sprawdzaniem czasu działania opraw awaryjnych na akumulatorach.

Instalacje elektryczne Warszawa Bemowo – profesjonalnie montujemy instalacje przeciwprzepięciowe, sieci komputerowych, odgromowe, alarmowe, głośnikowe, domofonowe i wideodomofonowe. Oferujemy także przeglądy tych instalacji. Usługi wykonujemy dokładnie, posiadamy niezbędne kwalifikacje i doświadczenie. Wystawiamy gwarancję pisemną po skończonych usługach. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Zajmujemy się przygotowaniem projektu instalacji elektrycznej i innych, np. monitoringu czy orurowania teletechnicznego. Realizujemy usługi na terenie Bemowa w Warszawie, jak i w całej stolicy. Nasi uprawnieni elektrycy montują też instalacje z projektów od klienta.

Dowiedz się więcej, skontaktuj się z nami.

Ciężko wyobrazić sobie, że brakuje nam dostępu do sieci internetowej, niezależnie od tego, czy to w środowisku prywatnym, czy zawodowym. Jest on niezbędny tym bardziej podczas pracy zdalnej lub edukacji. Profesjonalnie zakładamy sieci komputerowe zarówno dla klientów indywidualnych jak i firmowych. Posiadamy duże doświadczenie i wszystkie niezbędne uprawnienia. 

Żeby zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców lub pracowników, często decydujemy się na instalację alarmową, domofonową, głośnikową oraz wideodomofonową. To zwiększa komfort i zabezpiecza przed wtargnięciem osób niepożądanych na teren budynku. Wykonujemy takie instalacje w Bemowie oraz okolicach.

Elektryk Warszawa Bemowo - Pozostałe Usługi

WYMIANA INSTALACJI elektrycznej W KAMIENICACH

Profesjonalnie i bezpiecznie wymieniamy instalacje elektryczne oraz orurowanie teletechniczne w budynkach wielorodzinnych i kamienicach na terenie warszawskiego Bemowa.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA NIERUCHOMOŚCI

Oferujemy obsługę techniczną całych osiedli mieszkaniowych, szkół, przedszkoli, biur i innych budynków. Zajmujemy się hydrauliką, elektryką, instalacją gazową, domofonami, monitoringiem, budowlanką i stolarką.

Elektro-Kom - pozostałe usługi z naszej oferty

Pozostałe usługi z naszej oferty “Elektryk Warszawa Bemowo”: 

Firma Elektro-Kom posiada już 10 lat doświadczenia, ale wciąż nie przestajemy się rozwijać. Niedawno więc zaktualizowaliśmy naszą ofertę dodając do niej możliwość wykonania zasilania elektrycznego oraz montaż stacji ładowania samochodu elektrycznego na terenie Bemowa w Warszawie. Jesteśmy również w stanie pomóc zorganizować wszystkie dokumenty.

Elektryk z uprawnieniami Warszawa Bemowo

Kierujemy swoją ofertę do klientów indywidualnych i biznesowych. Usługi elektryczne świadczymy na terenie Bemowa i innych dzielnic w Warszawie m.in. dla spółdzielni mieszkaniowych, restauracji, firm prywatnych, administracji, wspólnot, instytucji państwowych, zakładów przemysłowych, hoteli, oraz inwestorów prywatnych. Oferujemy też stałą konserwację w pełnym zakresie biur, przedszkoli, szkół i osiedli mieszkaniowych.

Elektryk Bemowo Warszawa - dlaczego warto z nami współpracować?

Konkurencyjne stawki

dokonujemy uczciwej wyceny każdej usługi, gwarantując rozsądne ceny współpracy.

Dopełnienie wszelkich formalności

przy projektowaniu i tworzeniu instalacji – od zgłoszenia do zakładu energetycznego i rozplombowania licznika, aż po zwiększenie przydziału mocy oraz uzgodnienie projektu.

Faktura Vat

Oferujemy możliwość wystawienia faktury VAT na wszystkie realizowane przez nas usługi.

Gwarancja jakości

posiadamy ubezpieczenie OC naszej działalności i wystawiamy pisemną gwarancję na wszystkie realizowane usługi - także te, które wykonuje nasze pogotowie energetyczne – Warszawa.

Solidny montaż

wykonany w oparciu o nowoczesne i sprawdzone technologie – każdy nasz elektryk pracujący w mieście Warszawa i okolicach to doświadczony specjalista z bogatą wiedzą teoretyczną i praktyczną.

Wysokie kwalifikacje

posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i liczne certyfikaty zaświadczające o naszych kompetencjach w zakresie elektryki.

elektryk 24h warszawa

Działamy także jako pogotowie elektryczne – cała Warszawa może skorzystać z naszej pomocy. W sytuacjach awaryjnych pracujemy przez 24 godziny na dobę, bez względu na dzień tygodnia.

Profesjonalny elektryk Warszawa Bemowo

Elektro-Kom to firma, która świadczy profesjonalne usługi elektryczne na terenie Bemowa i w pozostałych dzielnicach Warszawy. Nasze usługi obejmują projektowanie, montaż i wykonanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych, jak również wykonywanie pomiarów elektrycznych i natężenia oświetlenia.

Również wykonujemy usługi elektryczne w ramach pogotowia elektrycznego, które funkcjonuje na terenie Bemowa i nie tylko 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu. 

Jeśli szukają Państwo sprawdzonego i profesjonalnego elektryka w okolicach Bemowa, zachęcamy do skontaktowania się z nami.