Elektryk Warszawa Białołęka
Elektro-Kom

Elektryk Warszawa Białołęka – oferujemy usługi elektryczne na terenie Białołęki w Warszawie.

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE Warszawa Białołęka 24 H / DOBĘ

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE –  REAGUJEMY NA AWARIE 24/7 NA BIAŁOŁĘCE W WARSZAWIE

Elektryk Białołęka awarie – nasze pogotowie elektryczne funkcjonuje przez całą dobę!

Usługi Elektryczne Warszawa Białołęka i okolice

Już od ponad 10 lat działamy na terenie Warszawskiej Białołęki i okolic. Cieszymy się zaufaniem i pozytywną opinią wśród naszych klientów. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy na swoje usługi wystawiają pisemne gwarancje. Jesteśmy pewni jakości naszych prac. Wystawiamy także faktury VAT. Jeśli chcą Państwo skorzystać z usług dobrego elektryka na terenie Białołęki – polecamy się do współpracy! Zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy zespołem, który ma duże doświadczenie i specjalizuje się m.in. w wykonywaniu pomiarów elektrycznych na terenie warszawskiej Białołęki. Wszelkie urządzenia i maszyny firmowe muszą być poddawane cyklicznej kontroli. Od poprawnego ich funkcjonowania często zależy zdrowie i życie pracowników, dlatego jest to tak istotne. Dokonujemy pomiarów elektrycznych na zlecenie klientów indywidualnych i biznesowych z Białołęki i innych dzielnic w Warszawie. Zaawansowany sprzęt pozwala nam spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i dokonać dokładnych pomiarów, które poprawnie ocenią pracę instalacji elektrycznych oraz zapewnią bezpieczeństwo pracownikom. 

W biurze lub w innym środowisku pracowniczym pracodawca musi zapewnić odpowiedni poziom natężenia oświetlenia – zgodnie z przepisami BHP. Nieprawidłowy poziom stanowi realne uciążliwości. W trosce o komfort pracowników, a więc też ich efektywność i wydajność, należy dostosować natężenie oświetlenia na stanowisku pracy, ale też ogólnego i awaryjnego (ewakuacyjnego i zapasowego). Nasza firma zajmuje się realizacją pomiarów natężenia oświetlenia na terenie Warszawy Białołęka, jak również sprawdzaniem czasu działania opraw awaryjnych na akumulatorach.

Zajmujemy się przeglądami, montażem i naprawą instalacji elektrycznych. Wykonujemy instalacje sieci komputerowych, odgromowe, przeciwprzepięciowe, głośnikowe, alarmowe, domofonowe oraz wideodomofonowe. Posiadamy wszystkie niezbędne kwalifikacje, uprawnienia i wiedzę. Mamy 10 lat doświadczenie i zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Zapraszamy do współpracy.

Instalacje głośnikowe, alarmowe, domofonowe i wideodomofonowe mają na celu zapewnić bezpieczeństwo w budynku. Zabezpieczają budynek przed pojawieniem się w nim osób niepożądanych i zwiększają komfort mieszkańców. Przydają się zarówno w domach i mieszkaniach, jak i budynkach firmowych. Zajmujemy się wykonywaniem tego typu instalacji na terenie Białołęki i okolic, modernizujemy i naprawiamy też już istniejące.

W ramach usług w Elektro-Kom jest wykonywane kompleksowe przygotowanie projektu instalacji elektrycznych oraz pokrewnych, takich jak monitoringu, orurowania teletechnicznego i domofonowych. Usługi te w Białołęce wykonują nasi specjaliści – elektrycy. Wykonujemy instalacje z własnych projektów lub klienta. W celu poznania więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu. Omówimy wszystkie szczegóły.

Specjalizujemy się w instalowaniu sieci komputerowych na terenie Białołęki, jak i w całej Warszawie. Obecnie praktycznie w każdym domu jest Internet i trudno byłoby sobie wyobrazić, by go nie było. Firmy nawet tworzą własne sieci komputerowe, które łączą wszystkie bądź wybrane jednostki w biurze. Szczególnie w dobie pracy i nauki zdalnej nie może zabraknąć podłączenia do Internetu i wymaga się, by sieci komputerowe funkcjonowały bez zarzutów. Instalujemy sieci komputerowe u klientów indywidualnych i biznesowych. 

Elektryk Białołęka - Pozostałe Usługi

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA NIERUCHOMOŚCI

Oferujemy kompleksową obsługę techniczną (gaz, elektryka, hydraulika, domofony, monitoring, budowlanka, stolarka) osiedli mieszkalnych, szkół, przedszkoli, biur i innych budynków. 

WYMIANA INSTALACJI elektrycznej W KAMIENICACH

Jako firma Elektro-Kom dokładnie wymieniamy instalację elektryczną oraz wykonujemy orurowanie teletechniczne w budynkach wielorodzinnych.

Elektro-Kom - pozostałe usługi z naszej oferty

Także oferujemy inne usługi elektryczne, a w tym:

Pomimo że Elektro Kom istnieje już od 10 lat, wciąż chętnie inwestujemy w rozwój firmy. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów oferujemy profesjonalne wykonanie zasilania elektrycznego, a także montaż stacji ładowania samochodu elektrycznego w Warszawie Białołęka. Chętnie też pomagamy przy załatwianiu wszystkich formalności.

Dobry elektryk Białołęka

Swoją ofertę dedykujemy klientom indywidualnym i biznesowym. Wykonujemy usługi elektryczne na obszarze dzielny Warszawy Białołęka m.in. na rzecz wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych,  administracji, prywatnych firm i zakładów przemysłowych, instytucji państwowych, jak również restauracji, hoteli i prywatnych inwestorów. Zajmujemy się też stałą konserwacją w pełnym zakresie osiedli mieszkaniowych, szkół, przedszkoli, biur itp. Mamy ubezpieczenie OC działalności gospodarczej.

Elektryk z uprawnieniami Warszawa Białołęka - Dlaczego warto nas wybrać?

Dopełnienie wszelkich formalności

przy projektowaniu i tworzeniu instalacji – od zgłoszenia do zakładu energetycznego i rozplombowania licznika, aż po zwiększenie przydziału mocy oraz uzgodnienie projektu.

Konkurencyjne stawki

dokonujemy uczciwej wyceny każdej usługi, gwarantując rozsądne ceny współpracy.

Gwarancja jakości

posiadamy ubezpieczenie OC naszej działalności i wystawiamy pisemną gwarancję na wszystkie realizowane usługi - także te, które wykonuje nasze pogotowie energetyczne

Solidny montaż

wykonany w oparciu o nowoczesne i sprawdzone technologie – każdy nasz elektryk pracujący w mieście Warszawa i okolicach to doświadczony specjalista z bogatą wiedzą teoretyczną i praktyczną.

Faktura Vat

Oferujemy możliwość wystawienia faktury VAT na wszystkie realizowane przez nas usługi.

Wysokie kwalifikacje

posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i liczne certyfikaty zaświadczające o naszych kompetencjach w zakresie elektryki.

elektryk Bielany 24h

Działamy także jako pogotowie elektryczne – cała Warszawa może skorzystać z naszej pomocy. W sytuacjach awaryjnych pracujemy przez 24 godziny na dobę, bez względu na dzień tygodnia.

Profesjonalny elektryk Warszawa Białołęka

Świadczymy kompleksowe usługi elektryczne na terenie Białołęki i okolic, które zawierają projektowanie, wykonywanie oraz montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych, a także wykonywanie pomiarów elektrycznych i natężenia oświetlenia.

Wykonujemy także usługi w ramach pogotowia elektrycznego na terenie Warszawy Białołęka i nie tylko. Pracujemy w sytuacjach awaryjnych 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu.

Jeśli szukają Państwo dobrego elektryka w okolicach Białołęki – zapraszamy do kontaktu.