Elektryk Warszawa Mokotów
Elektro-Kom

Elektryk Warszawa Mokotów -nasza firma oferuje profesjonalne usługi elektryczne na terenie Mokotowa w Warszawie.

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE 24 H / DOBĘ

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE –  REAGUJEMY NA AWARIE 24/7 W MOKOTOWIE

Elektryk Mokotów awarie – nasze pogotowie elektryczne funkcjonuje przez całą dobę!

Usługi Elektryczne Warszawa Mokotów i okolice

Już od ponad 10 lat działamy na terenie Warszawy Mokotów i okolic. Cieszymy się dobrą opinią wśród licznych klientów, którzy już skorzystali z naszych usług. Jesteśmy pewni jakości naszych prac, co potwierdza fakt, że na swoje usługi wystawiamy pisemne gwarancje. Współpraca z nami jest w pełni bezpieczna. Wystawiamy faktury VAT. Jeśli chcą Państwo skorzystać z usług dobrego elektryka na terenie Mokotowa, który sprawnie i profesjonalnie wykona swoje obowiązki – polecamy się do współpracy! Zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców, którzy specjalizują się m.in. w wykonywaniu pomiarów elektrycznych na terenie Mokotowa. Wszelkie urządzenia i maszyny firmowe muszą być poddawane cyklicznej kontroli. Ich poprawne działanie wpływa na bezpieczeństwo pracowników. Na zlecenie klientów indywidualnych i biznesowych z Mokotowa i okolic dokonujemy pomiarów elektrycznych. Dzięki zaawansowanemu sprzętowi możemy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i dokonać dokładnych pomiarów, które poprawnie ocenią pracę instalacji elektrycznych oraz zapewnią bezpieczeństwo pracownikom. 

Przepisy BHP mówią, że w biurze lub innym środowisku pracowniczym pracodawca musi zapewnić odpowiedni poziom natężenia oświetlenia. Nieprawidłowy jest uznawane jako czynnik uciążliwy. Dbając więc o komfort pracowników, a więc też ich efektywność, należy dostosować natężenie oświetlenia na stanowisku pracy, ale też ogólnego i awaryjnego (ewakuacyjnego i zapasowego). 

Wykonujemy na terenie Warszawy Mokotów pomiary natężenia oświetlenia, jak również sprawdzamy czas działania opraw awaryjnych na akumulatorach.

Wykonujemy w Mokotowie instalacje sieci komputerowych, przeciwprzepięciowe, odgromowe, alarmowe, głośnikowe, domofonowe i wideodomofonowe. Zajmujemy się również montażem i przeglądem powyższych instalacji. Posiadamy wszystkie niezbędne kwalifikacje oraz wiedzę. Podczas naszej 10-letniej działalności zdobyliśmy także zaufanie wielu klientów i dobrą opinię. Na wykonywane przez nas usługi elektryczne wystawiamy pisemną gwarancję. Zapraszamy do współpracy.

Wśród naszych usług jest kompleksowe przygotowanie projektu instalacji elektrycznych oraz pokrewnych, takich jak domofonowych, monitoringu czy orurowania teletechnicznego. Usługi te w Mokotowie realizują uprawnieni elektrycy. Realizujemy również instalacje z własnych projektów klienta lub przygotowanych przez Elektro-Kom. W celu poznania więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z nami.

Specjalizujemy się także w instalowaniu sieci komputerowych na terenie Mokotowa i okolic. Aktualnie niemalże w każdym domu jest Internet i niekiedy nawet nie wyobrażamy sobie, by mogło go zabraknąć. Firmy tworzą własne sieci komputerowe łączące wszystkie lub wybrane jednostki w biurze. W dobie pracy i nauki zdalnej sieci komputerowe są niezbędne i wymaga się od nich by poprawnie funkcjonowały. Elektro-Kom profesjonalnie instaluje sieci komputerowe zarówno u klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Instalacje alarmowe, głośnikowe oraz domofonowe i wideodomofonowe odpowiadają za bezpieczeństwo użytkowników budynku. Zabezpieczają przed wejściem do budynku osób niepożądanych i zwiększają komfort przebywania w nim. Przydają się zarówno w domach i mieszkaniach, jak i budynkach firmowych. Powoli stają się niezbędnym elementem wyposażenia, szczególnie w nowo powstających zabudowaniach mieszkalnych i biurowych w Warszawie. Wykonujemy te instalacje na terenie Mokotowa i okolic, a także modernizujemy i naprawiamy już istniejące.

Elektryk Warszawa Mokotów - Pozostałe Usługi

Kompleksowa obsługa techniczna nieruchomości w Warszawie Mokotów i okolicach - elektro-kom

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA NIERUCHOMOŚCI

W ofercie mamy także obsługę techniczną osiedli mieszkalnych, biur, szkół, przedszkoli i innych budynków. Dotyczy ona hydrauliki, elektryki, gazu, domofonów monitoringu, stolarki i budowlanki.

Wymiana instalacji elektrycznej w kamienicach - Elektro-kom elektryk Warszawa Mokotów

WYMIANA INSTALACJI elektrycznej W KAMIENICACH

Oferujemy dokładną wymianę instalacji elektrycznej oraz wykonanie orurowania teletechnicznego w budynkach wielorodzinnych.

Pozostałe usługi elektryczne - elektryk mokotów Elektro-kom

Elektro-Kom - pozostałe usługi z naszej oferty

Oferujemy jeszcze inne usługi związane z elektryką.

Elektro-Kom istnieje na rynku od 10 lat i nieustannie inwestujemy w nasz rozwój. Odpowiadając na pojawiające się zapotrzebowanie oferujemy naszym klientom wykonanie zasilania elektrycznego oraz montaż stacji ładowania samochodu elektrycznego w Warszawie Mokotów. Oferujemy także swoją pomoc i usprawnienie załatwiania wszystkich formalności.

Dobry elektryk Mokotów

Kierujemy swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Wykonujemy usługi elektryczne na obszarze Warszawy Mokotów m. in. na rzecz spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot, administracji, instytucji państwowych, prywatnych firm i zakładów przemysłowych, jak również restauracji, hoteli i prywatnych inwestorów. Zajmujemy się także stałą konserwacją w pełnym zakresie osiedli mieszkaniowych, szkół, przedszkoli, biur itp. Mamy ubezpieczenie OC działalności gospodarczej.

Elektryk z uprawnieniami Warszawa Mokotów - Dlaczego warto nas wybrać?

Dopełnienie wszelkich formalności

przy projektowaniu i tworzeniu instalacji – od zgłoszenia do zakładu energetycznego i rozplombowania licznika, aż po zwiększenie przydziału mocy oraz uzgodnienie projektu.

Konkurencyjne stawki

dokonujemy uczciwej wyceny każdej usługi, gwarantując rozsądne ceny współpracy.

Gwarancja jakości

posiadamy ubezpieczenie OC naszej działalności i wystawiamy pisemną gwarancję na wszystkie realizowane usługi - także te, które wykonuje nasze pogotowie energetyczne – Warszawa.

Solidny montaż

wykonany w oparciu o nowoczesne i sprawdzone technologie – każdy nasz elektryk pracujący w mieście Warszawa i okolicach to doświadczony specjalista z bogatą wiedzą teoretyczną i praktyczną.

Faktura Vat

Oferujemy możliwość wystawienia faktury VAT na wszystkie realizowane przez nas usługi.

Wysokie kwalifikacje

posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i liczne certyfikaty zaświadczające o naszych kompetencjach w zakresie elektryki.

elektryk 24h warszawa

Działamy także jako pogotowie elektryczne – cała Warszawa może skorzystać z naszej pomocy. W sytuacjach awaryjnych pracujemy przez 24 godziny na dobę, bez względu na dzień tygodnia.

Profesjonalny elektryk Warszawa Mokotów

Elektro-Kom - profesjonalny elektryk w Mokotowie

Świadczymy profesjonalne usługi elektryczne na terenie Mokotowa i okolic, które obejmują projektowanie, wykonywanie i montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych, a także wykonywanie pomiarów elektrycznych i natężenia oświetlenia.

Wykonujemy także usługi w ramach pogotowia elektrycznego na terenie Warszawy Mokotów i nie tylko. Pracujemy w sytuacjach awaryjnych 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu.

Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnego i dobrego elektryka w okolicach Mokotowa – zapraszmy do kontaktu.