Elektryk Warszawa Targówek
Elektro-Kom

Elektryk Warszawa Targówek – świadczymy profesjonalne usługi elektryczne na terenie Targówka w Warszawie.

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE 24 H / DOBĘ

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE –  NAPRAWIAMY AWARIE ELEKTRYCZNE W TARGÓWKU 24/7

Elektryk Targówek awarie – jako pogotowie elektryczne jesteśmy dostępni całą dobę!

Usługi Elektryczne Warszawa Targówek i okolice

Świadczymy usługi elektryczne już od ponad 10 lat na terenie Warszawy Targówek i w całej Warszawie. Naszym kompetencjom i doświadczeniu zaufało wielu Klientów, a jakość naszych usług potwierdzają liczne pozytywne opinie. Oferujemy najwyższą jakość usług, co potwierdzają pozytywne opinie naszych klientów. Na realizowane usługi wystawiamy pisemne gwarancje, posiadamy też wszystkie niezbędne do pracy certyfikaty i uprawnienia. Wystawiamy faktury VAT. Jeśli szukają Państwo dobrego i rzetelnego elektryka w Targówku – lepiej trafić się nie da. Zapraszamy do współpracy!

Wśród naszych usług elektrycznych oferujemy pomiary na terenie Warszawy Targówek. Żeby mieć pewność, że wszystkie wykorzystywane do pracy maszyny i narzędzia działają poprawnie i są bezpieczne dla życia i zdrowia ludzi regularne pomiary elektryczne są niezbędne. Wykonujemy przeglądy i pomiary na zlecenie klientów indywidualnych oraz biznesowych z Targówka i całej Warszawy. W Elektro-Kom łączymy sprawdzone przez lata techniki i metody działania z nowoczesnymi technologiami i doświadczeniem najlepszych specjalistów.

Pracodawca obowiązkowo musi zapewnić odpowiednie natężenie oświetlenia w miejscu pracy. Szczególnie odnosi się to do osób, które pracują przy biurku. Jeśli zostanie to zaniedbane, wiąże się to z różnymi uciążliwościami dla pracowników, a to w konsekwencji może oddziaływać na ich produktywność. Dostosowanie poziomu natężenia oświetlenia w miejscu pracy jest więc niezbędne. 

Wykonujemy w Targówku w Warszawie pomiary natężenia oświetlenia ogólnego, na stanowisku pracy oraz awaryjnego (ewakuacyjnego i zapasowego). Sprawdzamy też czas działania opraw awaryjnych na akumulatorach.

Instalacje elektryczne Warszawa Targówek – w firmie Elektro-Kom zajmujemy się przeglądem i montażem instalacji odgromowych, przeciwprzepięciowych, komputerowych, głośnikowych, domofonowych, alarmowych i wideodomofonowych. W pracy wykorzystujemy nasze uprawnienia, doświadczenie i kwalifikacje. Po zakończeniu usługi wystawiamy pisemną gwarancję. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Oferujemy kompleksowe przygotowanie projektu instalacji elektrycznej oraz pokrewnych, tj. monitoringu, instalacji domofonowej, czy orurowania teletechnicznego. Usługi realizujemy w Warszawie Targówek i w całej stolicy. Nasi uprawnieni elektrycy montują też instalacje z projektów od klienta.

Dowiedz się więcej, skontaktuj się z nami.

Żeby zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców lub pracowników, często decydujemy się na instalację alarmową, domofonową, głośnikową oraz wideodomofonową. Wykonujemy te instalacje na Targówku oraz w okolicach. Modernizujemy i usprawniamy również istniejące instalacje.

Oferujemy instalowanie sieci komputerowych na terenie Targówka w Warszawie i okolicach. Internet jest niezbędny zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej, szczególnie podczas pracy lub edukacji zdalnej. Profesjonalnie zakładamy sieci komputerowe zarówno dla klientów indywidualnych jak i firmowych. Posiadamy duże doświadczenie i wszystkie niezbędne uprawnienia. 

Elektryk Warszawa Targówek - Pozostałe Usługi

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA NIERUCHOMOŚCI

Oferujemy obsługę techniczną całych osiedli mieszkaniowych, przedszkoli, szkół, biur i innych budynków. Zajmujemy się hydrauliką, elektryką, instalacją gazową, domofonami, monitoringiem, budowlanką i stolarką.

WYMIANA INSTALACJI elektrycznej W KAMIENICACH

Specjalizujemy się w wymianie instalacji elektrycznej wraz z wykonaniem orurowania teletechnicznego w budynkach wielorodzinnych na terenie Warszawy Targówek i nie tylko.

Elektro-Kom - inne usługi z naszej oferty

Pozostałe usługi z naszej oferty “Elektryk Warszawa Targówek”, także związane z elektryką: 

Nasza firma Elektro-Kom, pomimo ponad 10-letniego doświadczenia, wciąż stawia na rozwój. Wychodząc naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom naszych klientów do oferty dołączyliśmy usługę wykonania zasilania elektrycznego wraz z montażem stacji ładowania samochodów elektrycznych. Jesteśmy również w stanie pomóc zorganizować wszystkie dokumenty. Zacęcamy do współpracy.

Elektryk z uprawnieniami Warszawa Targówek

Nasza oferta w Elektro-Kom jest skierowana do klientów biznesowych i indywidualnych. Współpracujemy np. ze spółdzielniami mieszkaniowymi, firmami prywatnymi, administracją, restauracjami, instytucjami państwowymi, hotelami, zakładami przemysłowymi oraz z inwestorami prywatnymi. Wykonujemy usługi na terenie Targówka i innych dzielnic w Warszawie. Oferujemy też stałą konserwację w pełnym zakresie biur, przedszkoli, szkół i osiedli mieszkaniowych.

Elektryk Targówek Warszawa - dlaczego warto z nami współpracować?

Konkurencyjne stawki

dokonujemy uczciwej wyceny każdej usługi, gwarantując rozsądne ceny współpracy.

Dopełnienie wszelkich formalności

przy projektowaniu i tworzeniu instalacji – od zgłoszenia do zakładu energetycznego i rozplombowania licznika, aż po zwiększenie przydziału mocy oraz uzgodnienie projektu.

Faktura Vat

Oferujemy możliwość wystawienia faktury VAT na wszystkie realizowane przez nas usługi.

Gwarancja jakości

posiadamy ubezpieczenie OC naszej działalności i wystawiamy pisemną gwarancję na wszystkie realizowane usługi - także te, które wykonuje nasze pogotowie energetyczne – Warszawa.

Solidny montaż

wykonany w oparciu o nowoczesne i sprawdzone technologie – każdy nasz elektryk pracujący w mieście Warszawa i okolicach to doświadczony specjalista z bogatą wiedzą teoretyczną i praktyczną.

Wysokie kwalifikacje

posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i liczne certyfikaty zaświadczające o naszych kompetencjach w zakresie elektryki.

elektryk 24h warszawa

Działamy także jako pogotowie elektryczne – cała Warszawa może skorzystać z naszej pomocy. W sytuacjach awaryjnych pracujemy przez 24 godziny na dobę, bez względu na dzień tygodnia.

Profesjonalny elektryk Warszawa Targówek

Realizujemy profesjonalne usługi elektryczne na terenie Targówka w Warszawie, całej stolicy i w okolicznych miejscowościach. Zapewniamy pomoc zarówno w zakresie projektowania oraz wykonywania instalacji elektrycznych i teletechnicznych, jak i pomiarów elektrycznych oraz oświetlenia. Zatrudniamy samych wykwalifikowanych specjalistów. Cechują nas duże doświadczenie, atrakcyjne ceny i rzetelność.

W ramach pogotowia elektrycznego jesteśmy dostępni 24 h/dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Jesteśmy sprawdzoną firmą. Zachęcamy do kontaktu z nami