Elektryk Warszawa Ursus
Elektro-Kom

Elektryk Warszawa Ursus – świadczymy profesjonalne usługi elektryczne na terenie dzielnicy Ursus w Warszawie.

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE 24 H / DOBĘ

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE –  JESTEŚMY DOSTĘPNI 24/7 PODCZAS AWARII ELEKTRYCZNYCH 

Elektryk Ursus awarie – działamy jako pogotowie elektryczne przez całą dobę!

Usługi Elektryczne Warszawa Ursus i okolice

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z ponad 10-letnim doświadczeniem w świadczeniu usług elektrycznych na terenie Warszawy Ursus, jak również w całej Warszawie. Oferujemy najwyższą jakość potwierdzoną pozytywnymi opiniami naszych klientów. Posiadamy niezbędne do pracy certyfikaty i uprawnienia, a na nasze usługi wystawiamy pisemne gwarancje. Współpraca z naszą firmą jest w pełni bezpieczna i legalna, wystawiamy też faktury VAT. Zapraszamy do współpracy. 

Pomiary elektryczne Warszawa Ursus – wykonujemy pomiary elektryczne w ramach usług oferowanych w naszej firmie Elektro-Kom. Dzięki regularnym pomiarom można mieć pewność, że wszystkie maszyny i narzędzia wykorzystywane w domu bądź w firmie są bezpieczne dla zdrowia i życia. Na co dzień korzystamy z zaawansowanego sprzętu, dzięki któremu wykonujemy nasze pomiary bardzo precyzyjnie. W Elektro-Kom łączymy wieloletnie doświadczenie pracowników i sprawdzone metody działania z nowoczesnymi technologiami.

Jak mówią przepisy BHP – pracodawca zobowiązany jest do zapewnienia odpowiedniego poziomu natężenia oświetlenia w miejscu pracy. Pominięcie tego może wiązać się z rzeczywistymi uciążliwościami dla pracowników, a to z kolei przekładać się na ich efektywność. Pracodawca musi dostosować oświetlenie ogólne, awaryjne zapasowe i awaryjne ewakuacyjne w miejscu pracy.

W firmie Elektro-Kom wykonujemy pomiary natężenia oświetlenia, dostosowujemy je do norm oraz sprawdzamy czas działania opraw awaryjnych na akumulatorach.

Instalacje elektryczne Warszawa Ursus – profesjonalnie montujemy instalacje przeciwprzepięciowe, sieci komputerowych, odgromowe, alarmowe, głośnikowe, domofonowe i wideodomofonowe. W ofercie mamy też przeglądy tych instalacji. Na nasze usługi wystawiamy gwarancję pisemną po zakończeniu. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Trudno byłoby obecnie wyobrazić sobie, że brakuje nam dostępu do Internetu, niezależnie od tego, czy to domu czy w pracy. Jest on niezbędny tym bardziej podczas pracy zdalnej lub edukacji. Dokładnie zakładamy sieci komputerowe zarówno dla klientów indywidualnych jak i firmowych. Posiadamy duże doświadczenie i wszystkie niezbędne uprawnienia. 

Elektro-Kom oferuje przygotowanie projektu instalacji elektrycznej i innych, np. monitoringu czy orurowania teletechnicznego. Realizujemy usługi na terenie Warszawy Ursus oraz w całej stolicy. Nasi uprawnieni elektrycy montują też instalacje z projektów od klienta.

Dowiedz się więcej, skontaktuj się z nami.

Żeby zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców lub pracowników, często decydujemy się na instalację alarmową, domofonową, głośnikową oraz wideodomofonową. To zwiększa komfort i zabezpiecza przed wtargnięciem osób niepożądanych na teren budynku. Wykonujemy takie instalacje w całej Warszawie.

Elektryk Warszawa Ursus - Pozostałe Usługi

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA NIERUCHOMOŚCI

Oferujemy obsługę techniczną całych osiedli mieszkaniowych, szkół, przedszkoli, biur i innych budynków. Zajmujemy się hydrauliką, elektryką, instalacją gazową, domofonami, monitoringiem, budowlanką i stolarką.

Elektro-Kom - pozostałe usługi z naszej oferty

Pozostałe usługi z naszej oferty “Elektryk Warszawa Ursus”: 

WYMIANA INSTALACJI elektrycznej W KAMIENICACH

Profesjonalnie i bezpiecznie wymieniamy instalacje elektryczne oraz orurowanie teletechniczne w budynkach wielorodzinnych i kamienicach na terenie warszawskiego Ursusa.

Firma Elektro-Kom posiada już 10 lat doświadczenia, ale wciąż nie przestajemy się rozwijać. Niedawno więc zaktualizowaliśmy naszą ofertę dodając do niej możliwość wykonania zasilania elektrycznego oraz montaż stacji ładowania samochodu elektrycznego na terenie Ursusa w Warszawie. Jesteśmy również w stanie pomóc zorganizować wszystkie dokumenty.

Elektryk z uprawnieniami Warszawa Ursus

Kierujemy swoją ofertę do klientów indywidualnych i biznesowych. Usługi elektryczne świadczymy na terenie Ursusa i innych dzielnic w Warszawie m.in. dla spółdzielni mieszkaniowych, restauracji, firm prywatnych, administracji, wspólnot, instytucji państwowych, zakładów przemysłowych, hoteli, oraz inwestorów prywatnych. Oferujemy też stałą konserwację w pełnym zakresie biur, przedszkoli, szkół i osiedli mieszkaniowych.

Elektryk Ursus Warszawa - dlaczego warto z nami współpracować?

Dopełnienie wszelkich formalności

przy projektowaniu i tworzeniu instalacji – od zgłoszenia do zakładu energetycznego i rozplombowania licznika, aż po zwiększenie przydziału mocy oraz uzgodnienie projektu.

Konkurencyjne stawki

dokonujemy uczciwej wyceny każdej usługi, gwarantując rozsądne ceny współpracy.

Faktura Vat

Oferujemy możliwość wystawienia faktury VAT na wszystkie realizowane przez nas usługi.

Solidny montaż

wykonany w oparciu o nowoczesne i sprawdzone technologie – każdy nasz elektryk pracujący w mieście Warszawa i okolicach to doświadczony specjalista z bogatą wiedzą teoretyczną i praktyczną.

Wysokie kwalifikacje

posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i liczne certyfikaty zaświadczające o naszych kompetencjach w zakresie elektryki.

Gwarancja jakości

posiadamy ubezpieczenie OC naszej działalności i wystawiamy pisemną gwarancję na wszystkie realizowane usługi - także te, które wykonuje nasze pogotowie energetyczne – Warszawa.

elektryk 24h warszawa

Działamy także jako pogotowie elektryczne – cała Warszawa może skorzystać z naszej pomocy. W sytuacjach awaryjnych pracujemy przez 24 godziny na dobę, bez względu na dzień tygodnia.

Profesjonalny elektryk Warszawa Ursus

Elektro-Kom – jesteśmy firmą, która świadczy profesjonalne usługi elektryczne na terenie Ursusa i w pozostałych dzielnicach Warszawy. Wśród oferowanych usług znajduje się projektowanie, montaż i wykonanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych, jak również wykonywanie pomiarów elektrycznych i natężenia oświetlenia.

W ramach pogotowia elektrycznego funkcjonujemy na terenie Ursusa i nie tylko 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu. 

Jeśli szukają Państwo sprawdzonego i rzetelnego elektryka w okolicach Warszawy Ursus, zachęcamy do skontaktowania się z nami.