Elektryk Warszawa Wola
Elektro-Kom

Elektryk Warszawa Wola – w firmie Elektro-Kom pracują specjaliści oferujący profesjonalne usługi elektryczne na Woli w Warszawie.

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE 24 H / DOBĘ

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE –  JESTEŚMY DOSTĘPNI 24/7 W OKOLICACH WARSZAWSKIEJ WOLI

Elektryk Wola – nasze pogotowie elektryczne jest dostępne przez całą dobę!

Usługi Elektryczne Warszawa Wola i okolice

Nasza firma istnieje od 10 lat i świadczy usługi elektryczne na najwyższym poziomie. Współpracujemy z klientami na terenie Woli i innych dzielnic Warszawy. Lata doświadczenia pozwoliły na zyskanie wielu zaufanych klientów i zbudowanie pozytywnej opinii wśród nich. Swoje usługi poświadczamy pisemnymi gwarancjami, a także wszelkimi niezbędnymi uprawnieniami i certyfikatami. Oferujemy w pełni bezpieczną współpracę. Wystawiamy także faktury VAT. Jeśli szukają Państwo naprawdę dobrych i profesjonalnych elektryków pracujących na Woli w Warszawie, to zapraszamy do współpracy. 

Jedną z usług elektrycznych, jakie  świadczy nasza firma na warszawskiej Woli, jest wykonywanie pomiarów elektrycznych. W firmach narzędzia i maszyny, z jakich się korzysta, należy regularnie kontrolować, gdyż często wpływają one na zdrowie i życie pracowników. Elektro-Kom dokonuje okresowych pomiarów elektrycznych, by zweryfikować ich poprawność działania. Nasz zaawansowany sprzęt jest w stanie sprostać oczekiwaniom wymagających klientów i wykonać precyzyjne pomiary. W naszej firmie łączymy nowoczesny sprzęt z wiedzą i doświadczeniem pracowników. 

Zgodnie z przepisami BHP obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie odpowiedniego poziomu natężenia oświetlenia w miejscu pracy. Nieodpowiedni poziom zalicza się do czynników uciążliwych. Należy więc dostosować natężenie oświetlenia na stanowisku pracy, ogólnego, awaryjnego ewakuacyjnego i awaryjnego zapasowego. 

Zajmujemy się kompleksowym dostosowaniem poziomu natężenia oświetlenia, a także sprawdzaniem czasu działania opraw awaryjnych na akumulatorach.

Oferujemy wykonywanie instalacji sieci komputerowych, alarmowych przeciwprzepięciowych, odgromowych, głośnikowych, domofonowych i wideodomofonowych. W ofercie jest też montaż i przegląd tych instalacji na Woli w Warszawie i w okolicach. Usługi wykonujemy precyzyjnie i terminowo. Oferujemy konkurencyjne ceny i dużą wiedzę. Wystawiamy gwarancję na nasze usługi. Zapraszamy do kontaktu. 

Oferujemy przygotowanie projektu instalacji elektrycznych i innych, jak np. monitoringu, domofonowych czy orurowania teletechnicznego. Usługi są realizowane na Woli w Warszawie przez uprawnionych elektryków. Realizujemy także instalacje z własnych projektów klienta lub przygotowanych przez naszą firmę. Żeby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

Obecnie trudno jest sobie wyobrazić sytuację, że brakuje nam internetu. Zarówno w domu jak i w firmie. Tym bardziej stał się on niezbędny w dobie pracy oraz nauki zdalnej. Specjalizujemy się w instalowaniu sieci komputerowych u klientów indywidualnych oraz firmowych. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz wszystkie wymagane uprawnienia. Dowiedz się więcej o instalowaniu sieci komputerowych przez Elektro-Kom.

Instalacje alarmowe oraz domofonowe, wideodomofonowe i głośnikowe mają na celu zapewnić bezpieczeństwo i komfort użytkowników budynku – bez względu na to, czy mowa o budynku mieszkalnym czy firmowym. Nie pozwalają one na wtargnięcie do budynku osób niepożądanych i możliwe, że też niebezpiecznych. Wykonujemy takie instalacje na terenie Woli w Warszawie i okolic.

Elektryk Warszawa Wola - Pozostałe Usługi

Kompleksowa obsługa techniczna nieruchomości w Warszawie Wola i okolicach - elektro-kom

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA NIERUCHOMOŚCI

Świadczymy także usługi obsługi technicznej osiedli mieszkaniowych, szkół, przedszkoli, biur i innych. W zakresie jest hydraulika, gaz, elektryka, domofony, monitoring, stolarka i budowlanka.

Wymiana instalacji elektrycznej w kamienicach - Elektro-kom elektryk Warszawa Wola

WYMIANA INSTALACJI elektrycznej W KAMIENICACH

Wymieniamy instalacje elektryczne i orurowanie teletechniczne w budynkach wielorodzinnych w Woli, takich jak kamienice.

Pozostałe usługi elektryczne - elektryk Wola Elektro-kom

Elektro-Kom - pozostałe usługi z naszej oferty

W naszej ofercie znajduje się jeszcze wiele innych usług elektrycznych.

Nasza firma posiada już 10-letnie doświadczenie na rynku i wciąż chętnie się rozwijamy. Niedawno dodaliśmy więc do naszej oferty możliwość wykonania zasilania elektrycznego i montaż stacji ładowania samochodu elektrycznego w dzielnicy Warszawy – Woli. Chętnie też pomagamy w organizowaniu niezbędnej dokumentacji.

Elektryk z uprawnieniami Warszawa Wola

Nasza oferta jest skierowana do klientów biznesowych i indywidualnych. Świadczymy usługi elektryczne na terenie Woli w Warszawie m. in. dla spółdzielni mieszkaniowych, administracji, wspólnot, firm prywatnych, instytucji państwowych, zakładów przemysłowych, restauracji, hoteli i inwestorów prywatnych. Wśród naszych usług jest też stała konserwacja w pełnym zakresie szkół, biur, przedszkoli i osiedli mieszkaniowych. 

Elektryk Wola Warszawa - dlaczego warto z nami współpracować?

Konkurencyjne stawki

dokonujemy uczciwej wyceny każdej usługi, gwarantując rozsądne ceny współpracy.

Dopełnienie wszelkich formalności

przy projektowaniu i tworzeniu instalacji – od zgłoszenia do zakładu energetycznego i rozplombowania licznika, aż po zwiększenie przydziału mocy oraz uzgodnienie projektu.

Faktura Vat

Oferujemy możliwość wystawienia faktury VAT na wszystkie realizowane przez nas usługi.

Gwarancja jakości

posiadamy ubezpieczenie OC naszej działalności i wystawiamy pisemną gwarancję na wszystkie realizowane usługi - także te, które wykonuje nasze pogotowie energetyczne – Warszawa.

Solidny montaż

wykonany w oparciu o nowoczesne i sprawdzone technologie – każdy nasz elektryk pracujący w mieście Warszawa i okolicach to doświadczony specjalista z bogatą wiedzą teoretyczną i praktyczną.

Wysokie kwalifikacje

posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i liczne certyfikaty zaświadczające o naszych kompetencjach w zakresie elektryki.

elektryk 24h warszawa

Działamy także jako pogotowie elektryczne – cała Warszawa może skorzystać z naszej pomocy. W sytuacjach awaryjnych pracujemy przez 24 godziny na dobę, bez względu na dzień tygodnia.

Profesjonalny elektryk Warszawa Wola

Elektro-Kom - profesjonalny elektryk w Woli

Elektro-Kom to firma, która świadczy profesjonalne usługi elektryczne na terenie Woli i w pozostałych dzielnicach Warszawy. Nasze usługi obejmują projektowanie, montaż i wykonanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych, jak również wykonywanie pomiarów elektrycznych i natężenia oświetlenia.

Również wykonujemy usługi elektryczne w ramach pogotowia elektrycznego, które funkcjonuje na terenie Woli warszawskiej i nie tylko 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu. 

Jeśli szukają Państwo sprawdzonego i profesjonalnego elektryka w okolicach Woli, zachęcamy do skontaktowania się z nami.