Elektryk Warszawa Żoliborz
Elektro-Kom

Elektryk Warszawa Żoliborz – świadczymy profesjonalne usługi elektryczne na terenie dzielnicy Żoliborz w Warszawie.

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE 24 H / DOBĘ

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE –  PODCZAS AWARII ELEKTRYCZNYCH NA ŻOLIBORZU JESTEŚMY DOSTĘPNI 24/7

Elektryk Żoliborz awarie – jako pogotowie elektryczne jesteśmy dostępni całą dobę!

Usługi Elektryczne Warszawa Żoliborz i okolice

Elektro-Kom to specjaliści, świadczący usługi elektryczne już od ponad 10 lat na terenie Warszawy Żoliborz i w całej Warszawie. Oferujemy najwyższą jakość usług, co potwierdzają pozytywne opinie naszych klientów. Jesteśmy zaufaną firmą, która posiada wiele lat doświadczenia. Nasze usługi są objęte pisemną gwarancją, posiadamy też wszystkie niezbędne do pracy certyfikaty i uprawnienia. Współpracując z nami można mieć pewność, że działamy w pełni legalnie i bezpiecznie. Wystawiamy faktury VAT. Jeśli szukasz doświadczonych i rzetelnych elektryków w Warszawie Żoliborz, lepiej trafić nie można. Zapraszamy!

Jako jedną z naszych usług wykonujemy pomiary elektryczne na terenie Warszawy Żoliborz. Żeby mieć pewność, że wszystkie wykorzystywane do pracy maszyny i narzędzia działają poprawnie i są bezpieczne dla życia i zdrowia ludzi regularne pomiary elektryczne są niezbędne. W Elektro-Kom korzystamy z zaawansowanego technologicznie sprzętu, który umożliwia nam sprostanie oczekiwaniom nawet wymagających klientów. Nasze pomiary wykonujemy bardzo szczegółowo. W firmie łączymy sprawdzone przez lata techniki i metody działania z nowoczesnymi technologiami i doświadczeniem najlepszych specjalistów.

Obowiązkiem pracodawcy, zgodnie z BHP, jest zapewnienie odpowiedniego poziomu natężenia oświetlenia w miejscu pracy. Jeśli zostanie to zaniedbane, wiąże się to z realnymi uciążliwościami dla zatrudnionych osób, a to w następstwie może przekładać się na ich efektywność. Dostosowanie poziomu natężenia oświetlenia w miejscu pracy jest więc niezbędne. Pomiary natężenia wykonuje się odnośnie oświetlenia w miejscu pracy, ogólnego, awaryjnego ewakuacyjnego i zapasowego. Zajmiemy się tym dla Ciebie! 

Instalacje elektryczne Warszawa Żoliborz – w firmie Elektro-Kom montujemy instalacje sieci komputerowych, przeciwprzepięciowe, odgromowe, głośnikowe, alarmowe, domofonowe i wideodomofonowe. Robimy też przeglądy powyższych instalacji. Do swojej pracy mamy niezbędne uprawnienia, doświadczenie i kwalifikacje. Po zakończeniu usługi wystawiamy pisemną gwarancję. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Zajmujemy się przygotowaniem projektu instalacji elektrycznej i innych, np. monitoringu czy orurowania teletechnicznego. Realizujemy usługi na terenie Żoliborza w Warszawie, jak i w całej stolicy. Nasi uprawnieni elektrycy montują też instalacje z projektów od klienta.

Dowiedz się więcej, skontaktuj się z nami.

Ciężko wyobrazić sobie, że brakuje nam dostępu do sieci internetowej, niezależnie od tego, czy to w środowisku prywatnym, czy zawodowym. Jest on niezbędny tym bardziej podczas pracy zdalnej lub edukacji. Profesjonalnie zakładamy sieci komputerowe zarówno dla klientów indywidualnych jak i firmowych. Posiadamy duże doświadczenie i wszystkie niezbędne uprawnienia. 

Żeby zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców lub pracowników, często decydujemy się na instalację alarmową, domofonową, głośnikową oraz wideodomofonową. To zwiększa komfort i zabezpiecza przed wtargnięciem osób niepożądanych na teren budynku. Wykonujemy takie instalacje na Żoliborzu oraz w okolicach.

Elektryk Warszawa Żoliborz - Pozostałe Usługi

WYMIANA INSTALACJI elektrycznej W KAMIENICACH

Profesjonalnie i bezpiecznie wymieniamy instalacje elektryczne oraz orurowanie teletechniczne w budynkach wielorodzinnych i kamienicach na terenie warszawskiego Żoliborza.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA NIERUCHOMOŚCI

Oferujemy obsługę techniczną całych osiedli mieszkaniowych, szkół, przedszkoli, biur i innych budynków. Zajmujemy się hydrauliką, elektryką, instalacją gazową, domofonami, monitoringiem, budowlanką i stolarką.

Elektro-Kom - pozostałe usługi z naszej oferty

Pozostałe usługi z naszej oferty “Elektryk Warszawa Żoliborz”: 

Firma Elektro-Kom posiada już 10 lat doświadczenia, ale wciąż nie przestajemy się rozwijać. Niedawno więc zaktualizowaliśmy naszą ofertę dodając do niej możliwość wykonania zasilania elektrycznego oraz montaż stacji ładowania samochodu elektrycznego na terenie Żoliborza w Warszawie. Jesteśmy również w stanie pomóc zorganizować wszystkie dokumenty.

Elektryk z uprawnieniami Warszawa Żoliborz

Nasza oferta w Elektro-Kom jest skierowana do klientów biznesowych i indywidualnych. Współpracujemy np. ze spółdzielniami mieszkaniowymi, firmami prywatnymi, administracją, restauracjami, instytucjami państwowymi, hotelami, zakładami przemysłowymi oraz z inwestorami prywatnymi. Wykonujemy usługi na Żoliborzu i na terenie innych dzielnic w Warszawie. Oferujemy też stałą konserwację w pełnym zakresie biur, przedszkoli, szkół i osiedli mieszkaniowych.

Elektryk Żoliborz Warszawa - dlaczego warto z nami współpracować?

Konkurencyjne stawki

dokonujemy uczciwej wyceny każdej usługi, gwarantując rozsądne ceny współpracy.

Dopełnienie wszelkich formalności

przy projektowaniu i tworzeniu instalacji – od zgłoszenia do zakładu energetycznego i rozplombowania licznika, aż po zwiększenie przydziału mocy oraz uzgodnienie projektu.

Faktura Vat

Oferujemy możliwość wystawienia faktury VAT na wszystkie realizowane przez nas usługi.

Gwarancja jakości

posiadamy ubezpieczenie OC naszej działalności i wystawiamy pisemną gwarancję na wszystkie realizowane usługi - także te, które wykonuje nasze pogotowie energetyczne – Warszawa.

Solidny montaż

wykonany w oparciu o nowoczesne i sprawdzone technologie – każdy nasz elektryk pracujący w mieście Warszawa i okolicach to doświadczony specjalista z bogatą wiedzą teoretyczną i praktyczną.

Wysokie kwalifikacje

posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i liczne certyfikaty zaświadczające o naszych kompetencjach w zakresie elektryki.

elektryk 24h warszawa

Działamy także jako pogotowie elektryczne – cała Warszawa może skorzystać z naszej pomocy. W sytuacjach awaryjnych pracujemy przez 24 godziny na dobę, bez względu na dzień tygodnia.

Profesjonalny elektryk Warszawa Żoliborz

Elektro-Kom to profesjonalna firma, która zatrudnia samych wykwalifikowanych specjalistów. Cechują nas duże doświadczenie, atrakcyjne ceny i rzetelność. Bardzo ważne jest dla nas zaufanie klientów i profesjonalizm. Świadczymy usługi elektryczne na terenie Żoliborza i całej Warszawy. Wśród naszych usług są projektowanie, montaż oraz wykonanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych, a także wykonywanie pomiarów natężenia oświetlenia i pomiarów elektrycznych.

W ramach pogotowia elektrycznego jesteśmy dostępni 24 h/dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Jesteśmy sprawdzoną firmą. Zachęcamy do kontaktu z nami