Instalacje alarmowe, głośnikowe, domofonowe i videofonowe w budynkach w Warszawie to często już niezbędny element wyposażenia. Szczególnie w przypadku wciąż powstających nowych zabudowań mieszkalnych i biurowych. To forma ochrony budynku i osób w nim przebywających. Zabezpieczają przed wtargnięciem niepożądanych osób, zwiększają komfort użytkowania i poczucie bezpieczeństwa.

Przed wykonaniem każdej z powyższych instalacji należy wziąć pod uwagę lokalizację budynku, jego kształt, liczbę drzwi i okien, przeznaczenie, a także występowanie ogrodzenia i jego rodzaj. Dopasujemy instalację do indywidualnej sytuacji.

  • Wykonujemy instalacje alarmowe, głośnikowe, domofonowe i videofonowe w budynkach na terenie Warszawy.

  • Modernizujemy i usprawniamy istniejące instalacje.

Instalacje alarmowe ostrzegają przed próbą włamania, skutecznie zabezpieczają budynek i zwiększają poczucie bezpieczeństwa użytkowników. Powinny być obowiązkowym elementem wyposażenia w każdym budynku w Warszawie i nie tylko.

Instalację alarmową przewodową wewnętrzną najlepiej zamontować przed wykonaniem tynków. Można zamontować także instalację bezprzewodową lub będącą połączeniem elementów przewodowych i bezprzewodowych. Żeby instalacja alarmowa była skuteczna, trzeba przygotować przemyślany i szczegółowy projekt, indywidualnie dopasowany do potrzeb.

Wykonujemy instalację alarmową systemów tradycyjnych i nowoczesnych – dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji.

Dobrze zaprojektowany system audio i zamontowana instalacja głośnikowa pozwoli na wypełnienie przestrzeni dźwiękiem. Zaprojektowane i wykonane przez naszą firmę Elektro-kom instalacje głośnikowe dają możliwość korzystania z systemu audio w budynku przez długie lata. Oferujemy wysokiej jakości nagłośnienie, każdy projekt tworzymy indywidualnie do potrzeb. 

Wybierając nas zyskujesz gwarancje rzetelnego wykonania instalacji głośnikowej w Warszawie, 15-letnie doświadczenie i usługi wysokiej jakości.

W Twoim budynku już  istnieje system audio, ale wymaga modernizacji? Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.

Instalacje domofonowe warszawa

Domofony w Warszawie poniekąd zastąpiły tradycyjne dzwonki. Często wykorzystuje się je także w biurach. Umożliwiają rozmowę z osobą, która chce dostać się do budynku i zwiększają bezpieczeństwo osób w nim przebywających.

Jak podłączyć domofon?

Zajmujemy się kompleksowo zakładaniem domofonów w budynkach mieszkalnych, firmowych i przemysłowych. Od drobnych usług, takich jak np. zakodowanie czipa, aż po skomplikowane prace, takie jak np. wymiana central. Prowadzimy również przeglądy okresowe.

Instalacja videofonowe warszawa

Videofony (lub wideodomofony) to domofony wyposażone w kamerę. Są bardziej zaawansowanym rozwiązaniem od zwykłych domofonów. Pozwalają zobaczyć osobę, która próbuje dostać się do budynku. Często montowane w celu zapewnienia większej ochrony użytkowników danego budynku.

Doradzamy w wyborze najlepszego videofonu (wideodomofonu) do Twoich wymagań. Przygotujemy projekt i zamontujemy. Każdy etap procesu przeprowadzamy rzetelnie i starannie. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Warszawie.

INSTALACJE ALARMOWE, GŁOŚNIKOWE, DOMOFONOWE
I VIDEOFONOWE WARSZAWA

Instalacje alarmowe, głośnikowe, domofonowe i videofonowe Warszawa – projekt i montaż w budynkach mieszkalnych, przemysłowych, produkcyjnych i firmowych. Firma Elektro-kom to duże doświadczenie, wysoka jakość usług i współpraca na najwyższym poziomie. 

Doradzimy, kiedy najlepiej wykonać instalację i jaki rodzaj będzie najbardziej odpowiedni. Instalacje elektryczne przeprowadzamy zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 7 kwietnia 2014 roku w sprawie warunków technicznym, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, a także zgodnie z obowiązującymi normami odnoszącymi się do instalacji elektrycznych w obiektach budowlanych (m.in. PN-IEC 60364 – 4-443:2006).

Zapewniamy bezpieczeństwo wykonanych prac i zadowolenie z końcowego efektu, o czym świadczą liczne referencje. Nie tylko wykonujemy instalacje, ale też usprawniamy już istniejące i dokonujemy przeglądów okresowych. 

Oferty dopasowane do sytuacji i możliwości. 

Domofon czy wideofon - co wybrać?

Do przeanalizowania, które rozwiązanie sprawdzi się lepiej w Twojej sytuacji – wideofon czy domofon – trzeba wziąć pod uwagę takie czynniki, jak:

  • wielkość budynku, jego umiejscowienie, architektura oraz odległość od ogrodzenia,
  • możliwości finansowe,
  • prestiż,
  • posiadanie dzieci (w przypadku instalacji w domu rodzinnym).

Nasi specjaliści z Elektro-Kom chętnie pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie. Skontaktuj się z nami.

Przygotujemy wycenę za usługę projektowania i montażu instalacji alarmowej, głośnikowej, domofonowej lub videofonowej w Warszawie dedykowaną dla Państwa potrzeb. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem w Warszawie – doradzimy, odpowiemy na pytania, omówimy szczegóły i umówimy się na spotkanie.

INSTALACJE ALARMOWE, GŁOŚNIKOWE, DOMOFONOWE
I VIDEOFONOWE w warszawie z elektro-kom

Firma Elektro-Kom istnieje na rynku od 2006 roku. Działamy na terenie Warszawy. Jesteśmy profesjonalnym zespołem, a naszym celem jest wysokiej jakości usługa i satysfakcja klienta.

elektro-kom dodatkowe zalety

Poza doświadczeniem cechują nas też:

  • odpowiedzialność,
  • terminowość,
  • niezbędne wykształcenie i uprawnienia,
  • praktyczne umiejętności.