Instalacje głośnikowe, instalacje audio-video Warszawa - Elektro-Kom

Instalacje audio-video Warszawa – przygotowujemy projekty instalacji audio-video, montujemy, doradzamy w wyborze odpowiednich urządzeń audiowizualnych, jak i całych rozwiązań audio-video. Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych oraz dla firm. Od wielu lat wykonujemy instalacje audio-video w budynkach na terenie Warszawy, również modernizujemy i usprawniamy już istniejące systemy audiowizualne. 

Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów.

Instalacje audio-video

Systemy audiowizualne w ostatnich latach bardzo się rozwinęły. Instalacje audio-video pozwalają uzyskać w domu prywatne kino domowe naprawdę wysokiej jakości lub kompleksowe systemy wideokonferencyjne w firmach. Systemy te składają się z monitorów wielkoformatowych, głośników, a nawet też ścian LED i oprogramowania do zarządzania treścią. Instalacja jest przygotowywana w całości według potrzeb klienta i dostosowywana do wymagań technicznych pomieszczeń. 

Instalacje głośnikowe wykonujemy zwykle w salach konferencyjnych, obiektach kultury, salach szkoleniowych, aulach, audytoriach, hotelach, restauracjach, domach handlowych, halach produkcyjnych i innych obiektach publicznych, jak również w domach prywatnych. Realizujemy usługi wykonania systemów nagłośniających w sposób kompleksowy – od projektu do montażu.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Instalacje audio video Warszawa w salach konferencyjnych - Elektro-Kom

System audio do domu

Instalacje audio video Warszawa w salonie - Elektro-Kom

Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia w wykonywaniu instalacji głośnikowych w domach prywatnych i obiektach publicznych. Nasze usługi są poparte referencjami.

Instalacja głośnikowa w domu

W ofercie firmy Elektro-Kom jest projekt, dostawa i montaż instalacji głośnikowej w domu. Wykonujemy nagłośnienie kina domowego, tarasu, salonu, łazienki. Wykwalifikowany zespół pomaga w doborze najlepszego sprzętu do wymagań klienta oraz warunków pomieszczenia.

Instalacja głośnikowa w salonie

Salon to miejsce, w którym można się zrelaksować, do którego zaprasza się gości i często spędza się tam czas. Instalacja głośnikowa w salonie jest więc dobrym wyborem na stworzenie tam kina domowego lub po prostu miejsca, gdzie można słuchać muzyki i oglądać filmy z perfekcyjnym dźwiękiem.

Instalacje audio video Warszawa

W zależności od potrzeb instalacje audio-video mogą być proste i nieduże, albo rozbudowane, skomplikowane i rozległe, skupiające urządzenia różnego rodzaju i różnych producentów.

Chętnie podejmiemy się realizacji instalacji audiowizualnej na terenie Warszawy zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych.

Instalacje audio video Warszawa - Elektro-Kom

Przygotowujemy indywidualną wycenę usług projektowania i montażu instalacji audio-video w Warszawie. Bazujemy na osobistych potrzebach i preferencjach oraz wymaganiach technicznych obiektu. Usługi realizujemy dokładnie i rzetelnie. 

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Warszawie – doradzimy, odpowiemy na pytania, omówimy szczegóły i umówimy się na spotkanie.

Instalacje audio-video Warszawa - Elektro-Kom

Instalacje audio video Warszawa w audytorium - Elektro-Kom

Już od 2006 roku profesjonalnie zajmujemy się projektowaniem i montażem instalacji audio-video w Warszawie w obiektach różnego typu i przeznaczenia. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, których celem jest wykonanie wysokiej jakości usług oraz satysfakcja klienta.

elektro-kom dodatkowe zalety

Poza doświadczeniem cechują nas też:

  • odpowiedzialność,
  • terminowość,
  • niezbędne wykształcenie i uprawnienia,
  • praktyczne umiejętności.