Instalacje elektryczne Warszawa - firma Elektro-Kom

Instalacje elektryczne Warszawa – firma Elektro-Kom zajmuje się montażem i przeglądem instalacji elektrycznych, wykonywaniem instalacji odgromowych, przeciwprzepięciowych, sieci komputerowych jak również instalacji alarmowych, głośnikowych, domofonowych i videofonowych.

Posiadamy niemal dziesięcioletnie doświadczenie, odpowiednie kwalifikacje i wiedzę. Jesteśmy zaufaną firmą i otrzymujemy dużo pozytywnych opinii od naszych klientów. 

Wystawiamy pisemne gwarancje na wykonaną przez nas pracę, co zapewnia bezpieczeństwo i wiarygodność. Zapraszamy do kontaktu. 

montaż instalacji elektrycznej

Instalacje elektryczne Warszawa – montaż. Montujemy instalacje elektryczne w budynkach różnego rodzaju i przeznaczenia:

  • blokach,
  • domach jednorodzinnych,
  • budynkach użyteczności publicznej: restauracjach, hotelach, biurowcach, kamienicach i innych.
Montujemy instalacje elektryczne precyzyjnie i z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo użytkowników budynku. Przeczytaj więcej o montażu instalacji elektrycznych.
Instalacje elektryczne Warszawa - montaż - firma Elektro-Kom

przegląd instalacji elektrycznej

Instalacje elektryczne Warszawa - przegląd - firma Elektro-Kom

Poza montażem instalacji zajmujemy się także dokonywaniem okresowych przeglądów instalacji elektrycznych w Warszawie i okolicach. Kontrole instalacji wykonujemy dokładnie i od wielu lat.  Mamy wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonywania pomiarów oraz sporządzania protokołów z przeglądów instalacji elektrycznych.

Gwarantujemy właściwe dokonanie przeglądu i spisanie protokołu, dzięki czemu możliwe będzie użycie go w razie wypadku, żeby uzyskać odszkodowanie od ubezpieczyciela.

Dowiedz się więcej, w jaki sposób dokonujemy przeglądu instalacji elektrycznej, jaki jest koszt i zakres przeglądu.

Instalacje odgromowe i przeciwprzepięciowe

Instalacje odgromowe i przeciwprzepięciowe powinny znajdować się na każdym budynku i chronić go oraz jego użytkowników. Wiemy, jak dobrać najlepsze techniki montażu takich instalacji, jak również materiały, by tego typu instalacje spełniały w pełni swoją funkcję. Jest to bardzo ważne dla bezpieczeństwa użytkowników budynku. 

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, wspólnotami, spółdzielniami, podmiotami gospodarczymi oraz instytucjami publicznymi. Dowiedz się więcej, na czym polega montaż instalacji odgromowych i przeciwprzepięciowych na terenie Warszawy i okolic.

 

Instalacje elektryczne Warszawa - instalacje odgromowe i przeciwprzepięciowe - firma Elektro-Kom

Instalacja sieci komputerowych

Instalacje elektryczne Warszawa - sieci komputerowe - firma Elektro-Kom

Kompleksowo podłączamy sieci komputerowe w Warszawie i w okolicznych miejscowościach. Wykonujemy pełne okablowanie strukturalne, sprawdzamy ciągłość oraz poprawne podłączenie gniazd, wtyków i pozostałych elementów okablowania sieci komputerowych. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu lub przeczytania więcej o instalacjach sieci komputerowych przez firmę Elektro-Kom.

Instalacje alarmowe, głośnikowe, domofonowe i videofonowe

Coraz częściej mieszkańcy Warszawy i okolic decydują się na zakładanie instalacji alarmowych, głośnikowych, domofonowych i/lub videofonowych w budynkach. Szczególnie w przypadku mieszkań w nowych budownictwach oraz biur. Takie instalacje pozwalają na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa użytkowników budynku, zwiększają komfort użytkowania go, a także zapobiegają wtargnięciu niepożądanych osób do budynku. 

Wykonujemy instalacje alarmowe, głośnikowe, domofonowe i videofonowe w budynkach na terenie Warszawy, a także modernizujemy i usprawniamy już istniejące.

Instalacje elektryczne Warszawa - alarmy, głośniki, videofony, domofony -firma Elektro-Kom

Nasze doświadczenie, indywidualne podejście oraz dbałość o szczegóły spowodowały, że cieszymy się pozytywnymi opiniami od wielu zadowolonych klientów. Nasi fachowcy posiadają odpowiednią wiedzę i uprawnienia, a także lubią swoją pracę. 

Wybierz Elektro-Kom jeśli szukasz dobrych elektryków do montażu i przeglądu instalacji elektrycznych różnego rodzaju. Skontaktuj się z nami, żeby omówić szczegóły.

INSTALACJE elektryczne Warszawa - ELEKTRO-KOM

Instalacje elektryczne Warszawa - Elektro-Kom

Istniejemy na rynku od 2006 roku. Swoje usługi wykonujemy na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Profesjonalnie podchodzimy do wykonywanej pracy, a naszym celem jest wysoka jakość usług oraz satysfakcja klienta.

elektro-kom dodatkowe zalety

Poza doświadczeniem cechuje nas:

  • odpowiedzialność,
  • terminowość,
  • niezbędne wykształcenie i uprawnienia,
  • praktyczne umiejętności.