KOMPLEKSOWA WYMIANA INSTALACJI OD PROJEKTU DO WYKONAWSTWA

Firma ELEKTRO-KOM specjalizuje się w kompleksowej wymianie instalacji elektrycznej w częściach wspólnych budynku od wykonania projektu uzgodnionego w zakładzie energetycznym do wymiany okablowania od złącza kablowego do zabezpieczeń w lokalu wraz z wyniesieniem licznika energii elektrycznej na klatkę schodową.

Przy okazji wymiany instalacji elektrycznej, sugerujemy również wykonać orurowanie teletechniczne pod instalacje niskoprądową tzn. telefon, domofon, kablówka, światłowód itp. W ten oto sposób pozbędą się państwo wszystkich przewodów poprzybijanych na tynku klatki schodowej oraz koryt kablowych ułożonych przez operatorów telewizji kablowej. W przypadku wykonania orurowania zajmujemy się wszystkimi formalnościami oraz uzgodnieniami z operatorami telewizji kablowej oraz telekomunikacji. Angażowanie Państwa w przypadku spraw technicznych tj. uzgodnień w zakładem energetycznym bądź operatorami jest ograniczone do maksymalnego minimum. Jednocześnie bardzo ważna dla nas jest opinia i współpraca z Państwem odnośnie przeprowadzanego remontu, w związku z tym podczas prac praktykujemy częste spotkania z zarządem wspólnoty celem maksymalnego zadowolenia i spełnienia Państwa oczekiwań. Wychodzimy z założenia „nasz Klient, nasz Pan”.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom po wymianie instalacji elektrycznej istnieje możliwość odnowienia klatki schodowej przez naszą firmę tj. położenie gładzi, pomalowania, odnowienie balustrad itp.

 

Zapraszamy do kontaktu i życzymy miłego dnia.