ORUROWANIE TELETECHNICZNE

Instalacje teletechniczne obecne są w każdym domu, bloku czy budynku użyteczności publicznej. Są to takie instalacje, które wykorzystują prąd o niskiej wartości. Instalacje te wykorzystuje się do takich urządzeń, jak domofony, wideodomofony, telewizja kablowa, telefon stacjonarny, ale także do systemów zapewniających bezpieczeństwo, np. systemy oddymiania klatek schodowych, alarmy czy dźwiękowe systemy ostrzegawcze. Aby instalacje te prawidłowo funkcjonowały niezbędne jest odpowiednio zaprojektowane, wykonane oraz regularnie konserwowane orurowanie.

  • Orurowanie wykonujemy podtynkowo w peszlach z montażem puszek nad każdym lokalem i wykonaniem skrzynki teletechnicznej na każdym piętrze.
  • Po wykonaniu orurowania wszelkie przewody telewizji kablowej, domofonu, telefonu zostają wciągnięte w peszle które znajdują się pod tynkiem. Wszelkie koryta kablowe zostają zdemontowane.
  • Załatwiamy wszelkie formalności związane z przełożeniem okablowania operatorów telewizji kablowej jak również telekomunikacji.