Pomiary natężenia oświetlenia Warszawa
Elektro-Kom

Pomiary natężenia oświetlenia Warszawa – wykonujemy dokładne pomiary natężenia oświetlenia i dostosowujemy jego poziom na terenie Warszawy i okolic.

Pomiary natężenia oświetlenia w pełnym zakresie

Elektro-Kom profesjonalnie świadczy usługi pomiarowe natężenia oświetlenia. Bezpieczeństwo, atrakcyjne ceny i gwarancje jakości.

Pomiary natężenia oświetlenia

Żeby pracownicy byli efektywni pracodawca musi zapewnić im prawidłowe warunki w pracy. I choć jest to dość oczywiste, to nie zawsze pamiętamy o tym, że odpowiednie dostosowanie poziomu oświetlenia przyczynia się do komfortu pracy. Przepisy BHP stanowią, że nieprawidłowy poziom natężenia oświetlenia zaliczany jest do czynników uciążliwych dla pracowników. Dlatego bardzo ważne jest, by dokładnie dopasować poziom oświetlenia do stanowiska.

Pracodawca ma obowiązek zapewnić swoim pracownikom optymalne natężenie oświetlenia. Dotyczy to przede wszystkim osób pracujących przy biurku. Nieprawidłowa wartość oświetlenia elektrycznego jest zaliczana przez przepisy BHP do kategorii czynników uciążliwych. Ważne jest jednak nie tylko natężenie światła przy miejscu pracy, ale również oświetlenia ogólnego czy awaryjnego i ewakuacyjnego. Poziom natężenia jest ustalony przez przepisy BHP. Dlatego w trosce o zdrowie i samopoczucie pracowników, a tym samym o efektywność pracy, należy co jakiś czas dokonać pomiaru natężenie oświetlenia.

W Elektro-Kom korzystamy z nowoczesnego sprzętu, który pozwala nam przeprowadzać dokładne pomiary i idealnie dostosowywać natężenie oświetlenia w miejscu pracy.

  • pomiary oświetlenia ogólnego,
  • pomiary oświetlenia na stanowisku pracy,
  • pomiary oświetlenia awaryjnego, ewakuacyjnego i zapasowego,
  • sprawdzenie czasu działania opraw awaryjnych na akumulatorach.

Pomiar natężenia oświetlenia - cena Warszawa

Cennik pomiarów natężenia oświetlenia na terenie Warszawy zależny jest od kilku czynników i wyceniany indywidualnie. Chętnie ustalimy dla Ciebie wycenę, a także odpowiemy na dodatkowe pytania.

Elektro-Kom - Pozostałe Usługi

Pomiary natężenia oświetlenia Warszawa - elektryk Elektro-Kom - inne usługi

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA NIERUCHOMOŚCI

Oferujemy obsługę techniczną całych osiedli mieszkaniowych, szkół, przedszkoli, biur i innych budynków. Zajmujemy się hydrauliką, elektryką, instalacją gazową, domofonami, monitoringiem, budowlanką i stolarką.

Pomiary natężenia oświetlenia Warszawa - Elektro-Kom

WYMIANA INSTALACJI elektrycznej W KAMIENICACH

Profesjonalnie i bezpiecznie wymieniamy instalacje elektryczne oraz orurowanie teletechniczne w budynkach wielorodzinnych i kamienicach na terenie Warszawy.

Pomiary natężenia oświetlenia Warszawa - elektryk Elektro-Kom

Elektro-Kom - pozostałe usługi z naszej oferty

Pozostałe usługi z naszej oferty “Elektryk Warszawa”: 

Pomiary natężenia oświetlenia Warszawa - dlaczego warto z nami współpracować?

Wysokie kwalifikacje

posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i liczne certyfikaty zaświadczające o naszych kompetencjach w zakresie elektryki.

Konkurencyjne stawki

dokonujemy uczciwej wyceny każdej usługi, gwarantując rozsądne ceny współpracy.

Faktura Vat

Oferujemy możliwość wystawienia faktury VAT na wszystkie realizowane przez nas usługi.

Gwarancja jakości

posiadamy ubezpieczenie OC naszej działalności i wystawiamy pisemną gwarancję na wszystkie realizowane usługi - także te, które wykonuje nasze pogotowie energetyczne – Warszawa.

Dopełnienie wszelkich formalności

przy projektowaniu i tworzeniu instalacji – od zgłoszenia do zakładu energetycznego i rozplombowania licznika, aż po zwiększenie przydziału mocy oraz uzgodnienie projektu.

Solidny montaż

wykonany w oparciu o nowoczesne i sprawdzone technologie – każdy nasz elektryk pracujący w mieście Warszawa i okolicach to doświadczony specjalista z bogatą wiedzą teoretyczną i praktyczną.

Pogotowie elektryczne 24h Warszawa

Działamy także jako pogotowie elektryczne – cała Warszawa może skorzystać z naszej pomocy. W sytuacjach awaryjnych pracujemy przez 24 godziny na dobę, bez względu na dzień tygodnia.

pomiar natężenia oświetlenia warszawa

Pomiary natężenia oświetlenia Warszawa - firma Elektro-Kom

Pomiar natężenia oświetlenia Warszawa – Elektro-Kom – jako firma z ponad 10-letnim doświadczeniem zapewniamy:

  • profesjonalne doradztwo,
  • elastyczność w dopasowaniu terminu wykonania usługi do Twoich potrzeb,
  • sprawne zrealizowanie powierzonych prac pomiarowych,
  • uczciwe i konkurencyjne stawki.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty bądź zamówić pomiar – skontaktuj się z nami.