Elektro-Kom - instalacje alarmowe Warszawa

Systemy alarmowe Warszawa – podnieś poziom bezpieczeństwa w swoim domu lub w firmie dzięki nowoczesnym systemom alarmowym. Elektro-kom oferuje instalacje alarmowe różnego rodzaju dla osób prywatnych i firm.

Wykonujemy instalacje alarmowe w budynkach na terenie Warszawy. Modernizujemy i usprawniamy już istniejące instalacje. Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów.

Instalacja alarmowa

Z naszą pomocą możesz wyposażyć swoje mieszkanie, dom, biuro, garaż, magazyn lub warsztat w jedną lub kilka kompatybilnych ze sobą instalacji alarmowych. Oferujemy klasyczne  przewodowe oraz nowoczesne bezprzewodowe systemy alarmowe. Nowoczesne instalacje w wersji podstawowej informują o pojawieniu się nieproszonego gościa na terenie objętym alarmem. Można rozbudować system o jeszcze dodatkowe detektory, które wpłyną na większą dokładność pomiaru.

Zajmujemy się instalacją systemów alarmowych na terenie Warszawy, integrujemy je z istniejącymi już systemami bezpieczeństwa, jak np. monitoring. Montujemy zarówno przewodowe systemy alarmowe (budujemy całą infrastrukturę niezbędną do montażu), jak i bezprzewodowe instalacje alarmowe. Oprócz tego pomagamy wybrać najlepsze rozwiązanie, które będzie dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz do cech technicznych budynku.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Systemy alarmowe Warszawa Elektro-Kom - projekt i montaż

Systemy alarmowe do domu

Elektro-Kom - Systemy alarmowe Warszawa

Montujemy w domu instalacje alarmowe, które informują o takich sytuacjach, jak:

 • niebezpieczeństwo pożaru (alarm pożarowy),
 • włamanie lub wtargnięcie na teren obiektu (alarm włamaniowy),
 • zalanie, wyciek wody,
 • wyciek gazu.

Dzięki systemom alarmowych w swoim domu możesz zwiększyć poziom bezpieczeństwa i komfort życia mieszkańców.

Systemy alarmowe Warszawa - system alarmowy do biura

Nowoczesne systemy alarmowe Warszawa – obecnie alarmy nie są odpowiedzialne jedynie za monitorowanie obiektu, ale często ich rola znacznie się zwiększa. W biurach instalacje alarmowe są wykorzystywane również budowy systemu kontroli dostępu do budynku. Można z ich pomocą ustalić dostęp do biura dla pracowników jedynie w ustalonych godzinach, jak również określić pomieszczeni, do których mają dostęp konkretne osoby.

Systemy alarmowe w biurze mają zastosowanie w:

 • monitorowaniu i nadzorowaniu obiektu i poszczególnych pomieszczeń pod kątem włamania lub innych naruszeń,
 • kontroli dostępu do konkretnych działów i miejsc w budynku,
 • wykrywaniu pożaru.
 
Elektro-Kom - instalacja alarmowa Warszawa

Montaż alarmów Warszawa

Systemy alarmowe Warszawa - do biura i do domu - Elektro-Kom

Instalacje alarmowe przewodowe zwykle montujemy, gdy wnętrza budynku nie zostały jeszcze wykończone. Jeśli jednak decydujesz się na system alarmowy gdy budynek jest już wykończony, proponujemy systemy alarmowe bezprzewodowe. Są one nie mniej skuteczne, a dodatkowo łatwiej się je montuje i dają więcej możliwości podczas projektowania infrastruktury.

Systemy alarmowe w firmie Elektro-Kom są projektowane i instalowane przez osoby, które posiadają niezbędną wiedzę, kwalifikacje i uprawnienia. 

Chętnie przygotujemy wycenę za usługę projektowania i montażu systemów alarmowych na terenie Warszawy dedykowaną dla Państwa potrzeb. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem w Warszawie – doradzimy, odpowiemy na pytania, omówimy szczegóły i umówimy się na spotkanie.

Systemy alarmowe Warszawa - Elektro-Kom

Systemy alarmowe Warszawa Elektro-Kom

Już od 2006 roku profesjonalnie zajmujemy się projektowaniem i montażem systemów alarmowych w obiektach różnego typu i przeznaczenia. Realizujemy usługi na terenie Warszawy. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, których celem jest wykonanie wysokiej jakości usług oraz satysfakcja klienta.

elektro-kom dodatkowe zalety

Poza doświadczeniem cechują nas też:

 • odpowiedzialność,
 • terminowość,
 • niezbędne wykształcenie i uprawnienia,
 • praktyczne umiejętności.